LAJMI I FUNDIT:

Brian Austin Green tregon se Megan Fox i kishte thënë se ndihet më mirë kur janë të ndarë

Brian Austin Green tregon se Megan Fox i kishte thënë se ndihet më mirë kur janë të ndarë
Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto nga Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Aktorja Megan Fox dhe Brian Austin Green janë të martuar tash e 10 vite së bashku. Pasi aktori e konfirmoi ndarjen nga gruaja e tij, tashmë kjo marrëdhënie po bëhet edhe më e ndërlikuar, shkruan Daily Mail.

Reklama

46-vjeçari së fundmi ka deklaruar se Megan i kishte thënë atij se ndihej më e lumtur me veten, kur ishin të ndarë.

“Unë u trondita dhe u mërzita për këtë, por nuk mund të mërzitem për të dhe nuk u mërzita me të, ajo nuk kërkoi të ndjehej në atë mënyrë, nuk ishte një zgjedhje që ajo bëri, kjo është diçka që e shprehu sinqerisht”, ka deklaruar Green.

(Foto: Michael Buckner/Getty Images For March Of Dimes/Guliver)

Brian ndërkohë i përmendi Megan se i duhet kohë që të kuptojë plotësisht veten, ndërsa është duke punuar për një film.

Spekulimet të reja për ndarjen Megan Fox dhe Brian Austin Green
Lexo po ashtu Spekulimet të reja për ndarjen Megan Fox dhe Brian Austin Green

Thashethemet rreth ndarjes së tyre u shfaqën në prill, pasi raportimet pretenduan se Megan dhe Brian po izoloheshin veçmas.

View this post on Instagram

Bloody Valentine 💝 video out now @machinegunkelly

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on May 20, 2020 at 10:08am PDT

Pas këtyre aludimeve, Megan është parë duke u shëtitur me makinën e reperit Machine Gun Kelly, e që pretendohet se dyshja mund të kenë filluar romancën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Boll se le nam" - Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Magazina
Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Magazina
Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Magazina
Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re "Kur të merr malli"

Magazina
Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Magazina
Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Magazina
Kalo në kategori