LAJMI I FUNDIT:

Brenda “dollapit luksoz” të Morena Tarakut

Brenda “dollapit luksoz” të Morena Tarakut

Morena Taraku është njëra prej personazheve më të përfolura të shtypit rozë.

Ajo njihet për jetën e saj tejet luksoze që bën, për makina e shtrenjta si dhe për posedimin e veshmbathjeve të brendeve luksoze.


Modelja e njohur dhe njëherësh influencerja, nuk heziton aspak që të ndajë me adhuruesit e saj, detaje nga jeta e saj e përditshme.

Kësaj here, ajo ka ndarë fotografi brenda shtëpisë së saj luksoze, duke na çuar gjegjësisht tek dollapi i saj.

Foto: Morena Taraku / Instagram

Ajo i ka dedikuar një dhomë të tërë vetëm veshmbathjeve të saj, të cilat variojnë prej brendeve të shumta luksoze.

Në dollapin e saj madhështor, Morena kishte një mal me çanta dhe këpucë që mbulonin raftet. /Telegrafi/

Foto: Morena Taraku / Instagram
Foto: Morena Taraku / Instagram
Foto: Morena Taraku / Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina
Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori