LAJMI I FUNDIT:

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Një burrë me gjashtë gra thotë se ka në plan të bëjë fëmijë me secilën prej tyre nëpërmjet nënave surrogate në mënyrë që asnjëra prej tyre të mos ndihet e lënë anash.

Reklama

Arthur O Urso, 37 vjeç, nga Sao Paulo, Brazil, shpesh bëhet lajm falë organizimit të tij të diskutueshëm të martesës, transmeton Telegrafi.

Në kulmin e tij, influencuesi, i cili ka 198 mijë ndjekës, kishte gjithsej nëntë gra – por vitin e kaluar ai u divorcua nga tre prej tyre. Tani, ai aktualisht është ‘i martuar’ me Luana Kazakin, 27 vjeçe, Emelly Souza-n, 21 vjeçe, Valquiria Santos, 24 vjeçe, Olinda Maria, 51 vjeçe, Damiana, 23 vjeçe dhe Amanda Albuquerque, 28 vjeçe.

Por, Arthur shpreson të zgjerojë familjen tani duke bërë fëmijë, ku ai dhe gratë e tij do t’i bëjnë përmes nënave surrogate, në mënyrë që të mos ‘mërzisë’ asnjë nga partnerët e tij.

“Unë nuk dua të shqetësoj asnjë nga gjashtë gratë e mia duke zgjedhur se cila do të mbetet shtatzënë e para, kështu që ne kemi zgjedhur një rrugë tjetër, atë të nënave surrogate”, tha Arthur.

Arthur – i cili ka një vajzë 10-vjeçare nga një lidhje e mëparshme – vuri në dukje se ai kurrë nuk kishte përjetuar ‘diçka të tillë’.

“Nuk kam kaluar kurrë diçka të tillë, kështu që është hera e parë.

“Ne jemi shumë të shqetësuar, por të emocionuar për të realizuar këtë ëndërr për të pasur një fëmijë”.

Dhe për shkak se aktualisht ka një vajzë, ai shpreson të mirëpresë një djalë tjetër.

Ndonëse dëshiron të ketë një fëmijë me secilën grua, ai po planifikon të përdorë vezën e gruas së tij të parë, Luanës, për implantimin fillestar. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Fun
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Kalo në kategori