LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper arrin në ‘Billboard Hot 100’ falë duetit me Lady Gagan

Bradley Cooper arrin në ‘Billboard Hot 100’ falë duetit me Lady Gagan
Bradley Cooper dhe Lady Gaga (Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images)

Aktori hollivudian, Bradley Cooper, ka arritur në top-listën prestigjioze Billboard Hot 100 falë duetit me Lady Gagan.

Kënga “Shallow” është pozicionuar në vend të 28-të, ndërsa u përfshi në Billboard Hot 100 në javën e kaluar falë emetimit të shumtë në gjithë botën.

Kjo këngë është lëshuar plot 8.3 milionë herë në Amerikë, ndërsa është shkarkuar mbi 58.000 herë.


Lajmet për Lady Gaga
Lexo po ashtu Lajmet për Lady Gaga

Derisa kjo është hera e parë e pjesëmarrjes së Cooper në top-listën e Billboard, Gaga ka arritur 21 herë në mesin e 40 më të mirëve, derisa në total në Hot 100 ka marrë pjesë 27 herë.

“Shallow” është këngë nga filmi “A Star Is Born” ku aktori dhe këngëtarja i luajnë rolet kryesore.

Filmi është dhënë premierë të premten, me ç’rast të njëjtën ditë është publikuar edhe dueti mes tyre. Këngën e ka shkruar Gaga së bashku Mark Ronson, Anthony Rossomand dhe Andrew Wyatt.

Lajmet për Cooper
Lexo po ashtu Lajmet për Cooper

Filmi “A Star Is Born” përmban edhe katër duete të tjera ndërmjet Lady Gagas dhe Bradley Cooperit. Aktori i këndon vet pesë këngë të tjera, derisa këngëtarja interpreton edhe tetë sosh.

Në ndërkohë, kujtojmë që Cineplexx të enjten (11 tetor) organizon eventin Ladies Night me premierën e filmit më inspirues të vitit “A Star is Born”, edhe këtë herë me shumë shpërblime. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori