Tanya Mityushina është një top-modele e lindur në vitin 1993 në qytetin rus, Perm.

Reklama

Ajo u bë e njohur botërisht pas pozimit për edicionin e sivjetmë të revistës së famshme Sports Illustrated.

Tifozja speciale e Rusisë në ‘Euro 2016’ (Foto) Tifozja speciale e Rusisë në ‘Euro 2016’ (Foto)

Në të kaluarën ka punuar si reklamuese e veshjeve të brendshme të Victoria’s Secret dhe Intimissimi.

tanf

Kjo bukuroshe i ka promovuar disa kompani amerikane, ndërsa është shfaqur edhe në filmin e Joseph Gordon-Levitt, “Don Jon”. /Telegrafi/

tan1 tan1a tan2 tan2a tan3 tan4 tan5 tan5a tan7 tan8