Rusia do të ketë një mbështetëse të veçantë në Evropianin e sivjetmë ‘Franca 2016′.

Ajo është modelja Tanya Mityushina, e cila pavarësisht se e ushtron aktivitetin e saj në SHBA, është ndjekëse e rregullt e futbollit.

Bukuroshja, e cila është e njohur për pozat e saj në revista të ndryshme, ka pranuar se do të ndjekë çdo sfidë të kombëtares ruse në Evropian dhe se shpreson shumë që kjo përfaqësuese të fitojë trofeun në Francë. /TCH/Telegrafi/

tan1 tan2 tan3 tan4 tan5 tan6 tan7