Këngëtari i njohur Blero dhe modelja Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë gjatë muajit shtator.

Ata organizuan një dasmë madhështore në Shëngjin me shumë të ftuar VIP, ndërsa dhanë betimin e tyre të dashurisë.

Mirëpo çifti, ende nuk e kanë bërë muajin e mjaltit, kjo për shkak të angazhimeve të shumta që kanë pasur pas dasmës.

View this post on Instagram

Te Dua afër, ma afër se perqafimin 💜 @afronadika

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Oct 5, 2019 at 7:59am PDT

Megjithatë, ata kanë zgjedhur destinacionit dhe nuk do të shkojë edhe shumë kohë dhe çifti do të jenë atje për pushimet e tyre.

Bëhet fjalë për Hawain, ku dyshja mesa duket mezi po presin që ta kalojnë muajin e tyre të mjaltit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këtë e ka treguar edhe Blero në imazhin e fundit të publikuar në InstaStory, ku teksa po shikonte TV është frymëzuar tej mase, kur në një moment i është shfaqur Hawai.

Foto: Blero/InstaStory

“Hawai shihemi së shpejti me mbretëreshën time Afrona Dika”, ka shkruar Blero në InstaStory. /Telegrafi/