LAJMI I FUNDIT:

Bledi Mane e quan Nita Latifin mosmirënjohëse dhe amatore

Bledi Mane e quan Nita Latifin mosmirënjohëse dhe amatore

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një afrimitet gjatë kohës sa ishin në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ata bënë një dasmë tradicionale brenda në kuadër të lojës dhe pas kësaj gazetari e ngacmoi vazhdimisht artisten nga Kosova duke e quajtur ‘nuse’.

Deklaratat e Bledit në lidhje me të duket se nuk i kishin pëlqyer Nitës, për të cilat edhe ka reaguar.

View this post on Instagram

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

Gjatë një interviste të fundit, këngëtarja tha se në një formë është zhgënjyer nga Bledi pas fjalëve që dëgjoi nëpër intervista.

Nita Latifi: Familja ime janë ofenduar e kërcënuar gjatë kohës sa isha në BBVA
Lexo po ashtu Nita Latifi: Familja ime janë ofenduar e kërcënuar gjatë kohës sa isha në BBVA

E pas kësaj, një reagim u bë edhe nga Bledi, i cili theksoi në një postim se kur hyri ky e aktivizoi Nitën, duke shtuar se ishte lënë në harresë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Ditën e dytë pasi hyra në Big Brother hapa frigoriferin dhe ç’të shoh? Aty brenda gjeta suxhuk, djathë, avokado dhe Nitën. Këtë të fundit banorët e tjerë e kishin harruar te ngrirja ndaj e nxora, e mbajta afër, e orientova, e iluminova, e mësova të ecë vetë në jetë por si mosmirënjohëse amatore që është e tregoi veten shumë shpejt”, u shpreh ai.

“Tani që edhe në Prishtinë ia pinë lëngun e kanë futur përsëri në frigorifer. Lutem për Nitën”, tha mes tjerash Mane. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Magazina
Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Magazina
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Magazina
Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Magazina
Kalo në kategori