LAJMI I FUNDIT:

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani
Reklama

Presidenti amerikan Joe Biden ka rrëshqitur, dhe për pak sa nuk është rrëzuar derisa po zbriste shkallëve të aeroplanit.

Skena u filmuar pak momente pasi që Joe Biden ateroi me aeroplan në aeroportin e Detroitit, transmeton Telegrafi.


Në video shihet sesi lideri amerikan në një moment humb baraspeshimin dhe rrëshqet, megjithatë arrin të qëndrojë në këmbë dhe të zbresë shkallëve.

Vetëm disa momente më herët është bërë e ditur se Biden po ushtron me fizioterapeutin, dhe se po përdor shkallët e shkurtra për të shmangur rrëshqitjet e mundshme.

Një incident i ngjashëm ka ndodhur së fundmi në bazën ajrore në Alabama. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

Fun
Nga dyqani në muze, në një lokal në SHBA shiten gjërat që humbin në aeroport

Nga dyqani në muze, në një lokal në SHBA shiten gjërat që humbin në aeroport

Interesante
Mjellma kaloi 10 minuta duke u shikuar në pasqyrë (Video)

Mjellma kaloi 10 minuta duke u shikuar në pasqyrë (Video)

Fun
Kalo në kategori