Beqiraj shënon gol të bukur për Malin e Zi (Video)

Mali i Zi po fiton në ndeshjen kualifikuese ndaj Armenisë.

Është sulmuesi pejan, Fatos Beqiraj, i cili ka shënuar golin e parë të ndeshjes.

Goli i Beqirajt erdhi në minutën e dytë të ndeshjes, ndërsa pjesa e parë përfundoi me epërsi 2-0. /Telegrafi/

Granit Xhaka 'mbulohet' me para nga Leverkuseni me fitimin e titullit në Bundesligë

Trajneri i Fiorentinës shkaktoi skandal në Ligën e Konferencës - puthi gazetaren italiane

Puyol përfshihet në zënkën mes Gundogan dhe Araujo

Gjëja e parë që bënë lojtarët e Real Madridit pas penalltisë fituese të Rudigerit kundër Man Cityt

Para të gjithëve, si e kishte parashikuar saktë Ancelotti rrugëtimin e Alonsos për trajner

Rregulli i rreptë që duhet të ndjekë Zinedine Zidane nëse bëhet trajner i Bayern Munichut