LAJMI I FUNDIT:

Fatos Beqiraj

28 Artikuj

Fatos Beqiraj kthehet në Mal të Zi, nënshkruan për Deçiqin e Tuzit

Fatos Beqiraj kthehet në Mal të Zi, nënshkruan për Deçiqin e Tuzit

Ligat tjera
Beqiraj shënoi ndaj Turqisë, thotë se nuk e ka ndërmend të pensionohet me Malin e Zi

Beqiraj shënoi ndaj Turqisë, thotë se nuk e ka ndërmend të pensionohet me Malin e Zi

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj nuk ndalet, shënon për Malin e Zi ndaj Turqisë

Fatos Beqiraj nuk ndalet, shënon për Malin e Zi ndaj Turqisë

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj shpërthen në fitoren e Malit të Zi, sulmuesi shqiptar shënon dy gola

Fatos Beqiraj shpërthen në fitoren e Malit të Zi, sulmuesi shqiptar shënon dy gola

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj shënon gol në fitoren e Malit të Zi ndaj Gjibraltarit

Fatos Beqiraj shënon gol në fitoren e Malit të Zi ndaj Gjibraltarit

Përfaqësueset
Beqiraj largohet nga Wisla, huazohet në Izrael te Bnei Yehuda

Beqiraj largohet nga Wisla, huazohet në Izrael te Bnei Yehuda

Ndërkombëtare
Fatos Beqiraj do ta vazhdojë karrierën te kampioni i BeH

Fatos Beqiraj do ta vazhdojë karrierën te kampioni i BeH

Ligat tjera
Fatos Beqiraj ndahet me Maccabi Netanya, flitet për një rikthim në kampionatin e Malit të Zi

Fatos Beqiraj ndahet me Maccabi Netanya, flitet për një rikthim në kampionatin e Malit të Zi

Ligat tjera
Beqiraj: Kosova e meriton kualifikimin, do të jem tifoz deri në fund

Beqiraj: Kosova e meriton kualifikimin, do të jem tifoz deri në fund

Përfaqësuesja e Kosovës
Beqiraj: Kosova ma kujton skuadrën tonë para shtatë – tetë vitesh, stadiumi plot, përplot optimizëm dhe dëshirë për t’u treguar

Beqiraj: Kosova ma kujton skuadrën tonë para shtatë – tetë vitesh, stadiumi plot, përplot optimizëm dhe dëshirë për t’u treguar

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Shala e Kozniku te Kastrati e Alidema – Kroacia, ‘parajsa’ e futbollistëve nga Kosova

Nga Shala e Kozniku te Kastrati e Alidema – Kroacia, ‘parajsa’ e futbollistëve nga Kosova

Ligat tjera
Prapaskenat e ndeshjes Mali i Zi – Kosovë: Tifozët me bileta VIP, hilja e Aro Muriqit, përjashtimi i menaxherit të Kosovës dhe presioni i Savicevicit te gjyqtarët

Prapaskenat e ndeshjes Mali i Zi – Kosovë: Tifozët me bileta VIP, hilja e Aro Muriqit, përjashtimi i menaxherit të Kosovës dhe presioni i Savicevicit te gjyqtarët

Përfaqësuesja e Kosovës
Beqiraj: Ndeshje e çuditshme, Kosova ekip shumë i mirë, barazimi real

Beqiraj: Ndeshje e çuditshme, Kosova ekip shumë i mirë, barazimi real

Përfaqësuesja e Kosovës
Fatos Beqiraj rekorder për Malin e Zi

Fatos Beqiraj rekorder për Malin e Zi

Përfaqësuesja e Kosovës
Shqiptari rekordmen i Malit të Zi që si kapiten do ta pres Kosovën – e nisi me Shqiponjën e Pejës, karrierë në Rusi, Kinë, Belgjikë e Izrael

Shqiptari rekordmen i Malit të Zi që si kapiten do ta pres Kosovën – e nisi me Shqiponjën e Pejës, karrierë në Rusi, Kinë, Belgjikë e Izrael

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj nuk dihet nëse do të luajë kundër Kosovës

Fatos Beqiraj nuk dihet nëse do të luajë kundër Kosovës

Përfaqësueset
Mali i Zi në ndeshjen ndaj Kosovës, gjitha shpresat i ka te sulmuesi pejan

Mali i Zi në ndeshjen ndaj Kosovës, gjitha shpresat i ka te sulmuesi pejan

Përfaqësueset
Mali i Zi publikon listën anti-Kosovë, ftohet edhe Fatos Beqiraj

Mali i Zi publikon listën anti-Kosovë, ftohet edhe Fatos Beqiraj

Përfaqësuesja e Kosovës
Fatos Beqiraj: Familja ime është në Kosovë, por unë e shikoj nga ana sportive dhe dua të fitoj me Malin e Zi

Fatos Beqiraj: Familja ime është në Kosovë, por unë e shikoj nga ana sportive dhe dua të fitoj me Malin e Zi

Përfaqësuesja e Kosovës
Të gjithë po flasin për Fatos Beqiraj pasi shqiptari arriti të driblojë katër lojtarë radhazi duka ia futur topin në mes të këmbëve

Të gjithë po flasin për Fatos Beqiraj pasi shqiptari arriti të driblojë katër lojtarë radhazi duka ia futur topin në mes të këmbëve

Ligat tjera
Zyrtare: Fatos Beqiraj te Mechelen në Belgjikë

Zyrtare: Fatos Beqiraj te Mechelen në Belgjikë

Ligat tjera
Fatos Beqiraj realizon gol në fitoren e Malit të Zi (Video)

Fatos Beqiraj realizon gol në fitoren e Malit të Zi (Video)

Përfaqësueset
Jovetic shënon gol të ‘çmendur’ ndaj Armenisë pas asistimit perfekt të Beqirajt (Video)

Jovetic shënon gol të ‘çmendur’ ndaj Armenisë pas asistimit perfekt të Beqirajt (Video)

Përfaqësueset
Beqiraj shënon gol të bukur për Malin e Zi (Video)

Beqiraj shënon gol të bukur për Malin e Zi (Video)

Përfaqësueset