0Shares

Butrint Imeri ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do ta publikojë sot (e hënë).

Kënga mban titullin “Bella” dhe do të lansohet në orën 18:30.

Këngëtari e ka bërë njoftimin e me anë të një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

Butrinti shfaqet duke kënduar në xhirimin e shkurtër që lë të kuptohet se do të jetë një këngë shumë e pëlqyeshme. /Telegrafi/

Neser, ora 18:30 / BELLA 💃

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on Jun 18, 2017 at 11:54am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)