E fejuara e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e ka befasuar mesfushorin shqiptar para ndeshjes Shqipëri-Zvicër.

Bukuroshja i ka bërë thonjtë të kuq duke shënuar inicialet e emrit të të dashurit të tij të zemrës, si dhe numrin 10 që ai mban në fanellë, transmeton Lajmi.net.

thonjt

Leonita ishte e pranishme në stadium, ku Zvicra e Granitit mposhti 1-0 Kombëtaren shqiptare.

leo1