LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha fejon të vëllanë, filmohet duke i hedhur para muzikës në aheng

Bebe Rexha fejon të vëllanë, filmohet duke i hedhur para muzikës në aheng
Foto: Bebe Rexha/Instagram

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka marrë së fundmi pjesë në një aheng familjar në ShBA.

Ajo ka fejuar vëllain e saj, Florentin, dhe me këtë rast familja e saj realizuan një ceremoni tradicionale shqiptare.

Teksa janë argëtuar dhe dëfryer me këngë popullore, Rexha në një moment duket se ka vendosur “të qerasë” muzikën, siç është traditë.

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re
Lexo po ashtu Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Në një video e cila po qarkullon gjithandej në rrjetet sociale, këngëtarja e hiteve botërore mund të shihet teksa iu hedh para muzikës.

Ajo është dukur më se tërheqëse në një fustan të zi të gjatë, të zbukuruar me diamante te pjesa e dekoltesë.

Këtë dukje, interpretuesja e hitit “I’m A Mess” ia kishte besuar kreatores së njohur nga Gjakova, Albina Dyla.

Bebe Rexha (Foto: Albina Dyla/Instagram)

Bebe Rexha përndryshe është fëmija i madh në familjen e saj dhe ka vetëm një vëlla më të vogël. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Fillimisht shkëmbejnë unazat dhe më pas puthen në buzë - Bardhi dhe Sara pajtohen pas ndarjes në Big Brother VIP Albania

Fillimisht shkëmbejnë unazat dhe më pas puthen në buzë - Bardhi dhe Sara pajtohen pas ndarjes në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kalo në kategori