LAJMI I FUNDIT:

Barcelona në pozitë ideale për transferimin e Saul

Barcelona në pozitë ideale për transferimin e Saul

Barcelona e kërkon me ngulm transferimin e Sual Niguez nga Atletico Madridi.

Skuadra katalunase dëshiron që mesfushori të kalojë në radhët e tyre, mirëpo është një operacion i ndërlikuar.


Sipas asaj që raporton AS, Blaugranasit duhet të shesin fillimisht, për t’i marrë më pas shërbimet e Saul.

Atletico Madridi nuk dëshiron të heq dorë nga lojtari, mirëpo është dëshira e këtij të fundit që të gjejë një aventurë të re.

Skuadra katalunase ka ofruar shërbimet e Antoine Griezmannit, një ish-lojtar i Los Rojiblancos, mirëpo është refuzuar.

Chelsea, Liverpooili dhe Manchester United, raportohet se po ashtu janë në garë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Premier League
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori