LAJMI I FUNDIT:

Barcelona ia ofron Arsenalit mesfushorin Suarez

Barcelona ia ofron Arsenalit mesfushorin Suarez

Barcelona thuhet se ia ka ofruar mesfushorin Denis Suarez klubit anglez, Arsenalit.

Suarezit i është thënë privatisht se është i tepërt në kërkesat e trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde.


Kështu, mesfushori spanjoll është i lirë të largohet nga klubi në kërkim të futbollit të rregullt të ekipit të parë diku tjetër.

Denis Suarez: Nuk jam i lumtur te Barcelona
Lexo po ashtu Denis Suarez: Nuk jam i lumtur te Barcelona

Pas situatës së tij me gjigantin katalunas shumë klube janë interesuar për të përfituar shërbimet e tij.

Denis Suarez

Sipas mediumit Independent, përfaqësuesit e Barcelonës e kanë ofruar atë te klubet kryesore të Ligës Premier.

Transferimi i tij do të mund të bëhej në një marrëveshje të reduktuar prej 14 milionë funte.

Barça e gatshme të shesë Suarezin, Arsenali dhe Chelsea favoritë për transferimin e tij
Lexo po ashtu Barça e gatshme të shesë Suarezin, Arsenali dhe Chelsea favoritë për transferimin e tij

Me rivalët e Londrës, Chelsea dhe Tottenham gjithashtu mbajnë një interes në mesfushorin, por Barcelona thuhet se i ka ofruar ekskluzivisht atë Arsenalit.

Futbollisti 24-vjeçar ka punuar me shefin e Arsenalit, Unai Emery gjatë një sezoni në Sevilla kështu që menaxheri i Topçinjve tashmë ka një marrëdhënie pune me lojtarin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Premier League
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori