Amarda Toçi është një ndër këngëtaret shqiptare që këtë vit është shndërruar në një sensacion muzikor ndërkombëtar.

E njohur më mirë me emrin artistik, Ava Max, e cila është mjaft e përfolur për këngët që po sjell dhe imazhet e ndryshme.

Këngëtarja 24-vjeçare ka paralajmëruar se së shpejti do të sjell dy këngë të reja para publikut dhe fansave të saja.

View this post on Instagram

Freaking Me Out. July 31st 🔮 #FMO

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on Jul 29, 2019 at 12:55pm PDT

Kështu së paku ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram bukuroshja jonë dhe ka treguar kohën se kur do t’i publikojë.

“Dy këngë në dy ditë e ardhshme. A jeni gati?”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale teksa po vazhdon të mbajë koncerte anembanë globit të tokës.

Ndryshe, ajo arriti sukses të madh ditëve të fundit, duke u nominuar në kategorinë “Artistja e re më e mirë” në MTV Video Music Awards. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Two songs in two days. You ready? 🌌 #BST

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on Jul 29, 2019 at 12:53pm PDT