LAJMI I FUNDIT:

Autobusi përplasi grupin e motoçiklistëve që po prisnin në semafor (Video)

Autobusi përplasi grupin e motoçiklistëve që po prisnin në semafor (Video)
Reklama

Shoferi është nisur para se të ndizej drita e gjelbër në semafor dhe ka përplasur grupin e motoçiklistëve, që ishin duke pritur në rrugën që ndodhet në Queenstown të Singaporit.

Ata kanë mbetur në vend me lëndime të konsiderueshme, ndërsa ai ka vazhduar udhëtimin me autobus sikur mos të ketë ndodhur asgjë, transmeton Telegrafi.


Të pranishmit i kanë dalë në ndihmë viktimave, duke i dërguar me shpejtësi në spital.

“Kryesore është mirëqenia e të lënduarve, teksa nuk mund të flasim për drejtuesin e makinës së transportit sepse rasti është nën hetime”, thuhet në raport lidhur me rastin. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
E mbajtur peng për dy javë, gruaja e moshuar izraelite thotë se takoi shefin e Hamasit në tunelet e Gazës - tregon se çfarë i tha dhe si reagoi ai

E mbajtur peng për dy javë, gruaja e moshuar izraelite thotë se takoi shefin e Hamasit në tunelet e Gazës - tregon se çfarë i tha dhe si reagoi ai

Botë
Franca zbulon masat e reja kundër duhanit – tregohet se sa do të jetë çmimi i një pakoje cigaresh në vitet e ardhshme

Franca zbulon masat e reja kundër duhanit – tregohet se sa do të jetë çmimi i një pakoje cigaresh në vitet e ardhshme

Evropa
Borrell: Lavrovi në Shkup duhet të dëgjojë se pse Rusia është izoluar dhe sanksionuar

Borrell: Lavrovi në Shkup duhet të dëgjojë se pse Rusia është izoluar dhe sanksionuar

Botë
'Situatë shumë e rëndë': Dhjetë vende evropiane rrisin praninë ushtarake në Detin Baltik, përmes një klauzole të aktivizuar për herë të parë

'Situatë shumë e rëndë': Dhjetë vende evropiane rrisin praninë ushtarake në Detin Baltik, përmes një klauzole të aktivizuar për herë të parë

Evropa
Kush janë grupet e armatosura militante në Gaza?

Kush janë grupet e armatosura militante në Gaza?

Botë
Kremlini paralajmëron Poloninë, nëse dërgon trupa në kufirin Finlandë-Rusi

Kremlini paralajmëron Poloninë, nëse dërgon trupa në kufirin Finlandë-Rusi

Evropa
Kalo në kategori