LAJMI I FUNDIT:

Atletja Lolo Jones pranon se e ka të vështirë të gjejë partner për shkak të një deklarate të saj

Atletja Lolo Jones pranon se e ka të vështirë të gjejë partner për shkak të një deklarate të saj
(Foto: Instagram/lolojones)

Atletja amerikane, Lolo Jones, e ka befasuar publikun duke pranuar se nuk ka pasur kurrë një lidhje të vërtetë në jetën e saj.

Dhe arsyeja për këtë, siç ka deklaruar 40-vjeçarja, lidhet ngushtë me martesën e mundshme.

Domethënë, atletja ka vendosur me vendosmëri të ketë marrëdhënie vetëm kur të lidh martesë me partnerin e saj potencial.

(Foto: Instagram/lolojones)

“Kam provuar me njerëz nga sfera të ndryshme sociale, madje edhe me kolegë sportistë, por gjithmonë do të kishte një ndarje dhe do të më thyhej zemra. Jam e vendosur të bëj seks për herë të parë vetëm kur të martohem”, kishte pohuar më herët Lolo.

Sidoqoftë, pranimi publik nuk e ndihmoi dhe tani e ka akoma më të vështirë që të gjejë një partner.

(Foto: Instagram/lolojones)

“Pas kësaj deklarate i humba të gjitha shanset për takime normale me meshkuj. Më parë gjithmonë mendoja: ‘Në rregull, si t’i them, të pres derisa të më njohë si person apo t’i them menjëherë se nuk dua marrëdhënie para martesës”, është treguar e sinqertë Jones. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/lolojones)

Në trend Magazina

Më shumë
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Magazina
Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Magazina
Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert: Nuk ishte në dorën time

Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert: Nuk ishte në dorën time

Magazina
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Oficeri i policisë nuk e njohu Justin Timberlake në momentin që e ndaloi për shkak se drejtoi makinën në gjendje të dehur

Oficeri i policisë nuk e njohu Justin Timberlake në momentin që e ndaloi për shkak se drejtoi makinën në gjendje të dehur

Magazina
Kalo në kategori