Bukuroshja Arta Elezaj është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në këtë periudhë të nxehtë.

Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram disa fotografi me bikini, përmes së cilave ka marrë sërish vëmendjen e publikut.

View this post on Instagram

🍊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 26, 2019 at 8:28am PDT

Teksa mban një pije në dorë, ‘Xhakarta’ e “O Sa Mirë” ka vënë sërish në pah linjat e saj atraktive.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

“Mos u shqetëso për atë që po bëj. Shqetësohuni pse shqetësoheni për atë që po bëj”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet që bukuroshja ka marrë nga ndjekësit e saj të shumtë. /Telegrafi/