Sot (enjte), është një ditë mjaft e rëndësishme për këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Arta Bajrami.

Kjo pasi ajo feston ditëlindjen dhe padyshim se pas kaq shumë vitesh karrierë mbetet një prej artisteve të preferuara për shumë kë nga ne.

E njëjta po vazhdon të jetë mjaft aktive edhe në ditët e sotme, projektet e së cilës mirëpriten gjithnjë nga publiku.

Përveç karrierës, këngëtarja Bajrami është komentuar edhe për paraqitjet e saj ekstravagante gjë që dëshmon se është një ndër femrat më atraktive të estradës.

Të gjitha lajmet nga Arta Bajrami Të gjitha lajmet nga Arta Bajrami

Ndërkaq, “Asnjë milimetër”, “I njëjti ke mbet”, “Falje nuk ka”, “E pa fat”, “Më fal oj nanë”, “Thuaj jo”, “Më shumë se gabim”, “Nuk prish punë”, janë vetëm disa prej hiteve që zeshkania ka sjellë ndër vite.

Ndonëse ka kaluar kohë e gjatë prej këtyre projekteve, ato akoma dëgjohen me plot emocion dhe nostalgji.

Arta veç tjerash po vazhdon të na shoqërojë me prurje të reja muzikore, gjersa edhe këtë vit është shumë e angazhuar dhe pa dyshim se do ketë gjëra mjaft të bukura nga ana e saj. /Telegrafi/