Arsenali përmbys për pesë minuta rezultatin ndaj Swanseat (Video)

Arsenali ka gjetur shpejt në pjesë të dytë golin e barazimit ndaj Swansea Cityt.

Është mbrojtësi boshnjak, Sead Kolasinac, i cili ka shënuar një gol të bukur për të barazuar rezultatin në 1-1.

Goli i Kolasinacit erdhi në minutën e 51-të të ndeshjes. pas një aksioni model nga skuadra e Arsene Wengerit.

Ky gol erdhi pas asistimit të gjermanit Mesut Ozil.

Pesë minuta më vonë ishte Aaron Ramsey, i cili shënoi nga afërsia për 2-1 pas asistimit të Kolasinac. /Telegrafi/

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Revolucion i thellë te Bayerni - vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Skandal nga mjekët në Angli: I thanë lojtarit se mund të rikthehej të luante, futbollisti vdiq në fushë