LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet një person në Pejë, Policia i gjen drogë në shtëpi

Arrestohet një person në Pejë, Policia i gjen drogë në shtëpi
F

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Pejë, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, Policia ka gjetur drogë.

Rasti ka ndodhur të premten, rreth orës 11:00, transmeton Telegrafi.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, për shkak se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, janë gjetur dhe sekuestruar 9.4 gram substancë, dyshohet të jetë narkotike e llojit marihuanë”, njofton Policia.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Maqedonci flet për pjesëtarin e FSK-së, i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Liridona Ademajt: Ai është pezulluar nga detyra

Maqedonci flet për pjesëtarin e FSK-së, i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Liridona Ademajt: Ai është pezulluar nga detyra

Lajme
Jo vetëm Radoiçiqi me 11 shokë, por edhe 20 serbë në listën e kuqe të fletarrestimeve të INTERPOL-it

Jo vetëm Radoiçiqi me 11 shokë, por edhe 20 serbë në listën e kuqe të fletarrestimeve të INTERPOL-it

Drejtësi
Arbnora Idrizi sërish në librin e Guiness, këtë herë me mozaikun e flamurit

Arbnora Idrizi sërish në librin e Guiness, këtë herë me mozaikun e flamurit

Lajme
Kurti u drejtohet me videomesazh serbëve të Kosovës për vizat, targat dhe aplikimin në KiE

Kurti u drejtohet me videomesazh serbëve të Kosovës për vizat, targat dhe aplikimin në KiE

Lajme
Uran Ismaili: Vetëm PDK e rrëzon Albin Kurtin nga pushteti

Uran Ismaili: Vetëm PDK e rrëzon Albin Kurtin nga pushteti

Politikë
Nëna e Vanjës: Nuk mund ta besoj se ajo është në varr, tashmë më ka mbetur të kujdesem vetëm për vajzën tjetër

Nëna e Vanjës: Nuk mund ta besoj se ajo është në varr, tashmë më ka mbetur të kujdesem vetëm për vajzën tjetër

Lajme
Kalo në kategori