Aktorja e njohur dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Arjola Demiri pa rrugëtimit në shtëpinë e famshme ka vendosur të largohet për pak ditë nga Shqipëria për tu relaksuar.

Si destiancion për pushime, Arjola ka zgjedhur Stambolli nga ku edhe postoi imazhet e para në llogarinë e saj në Instagram.

Në imazhet që solli nga atje, aktorja nga Tropoja shihet e veshur me shumë stil, pantallona elegant ngjyrë bezhë të kombinuar me pallto me të njëjtën ngjyrë, bluzë kafe dhe këpucë të zeza me taka.

Foto: Arjola Demiri/Instagram

Në këtë pushim, Arjola ka zbuluar se po shoqërohet nga motra e saj dhe këngëtarja e njohur dhe mikesha e saj, Big Mama.

Reklama

“Gëzuar për shoqërinë, ata janë kuptimi i jetës time”, ka shkruar aktorja e njohur në mbishkrimin e imazheve, sipër të cilave pranoi komente të shumta.

Reklama

Foto: Arjola Demiri/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Arjola u eliminua nga BB VIP një javë para finales, por ndonëse nuk fitoi çmimin kryesor, aktorja u shpërblye me një apartament në Tiranë nga produksioni. /Telegrafi/

Foto: Arjola Demiri/Instagram