Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie.

Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së bashku.

Kështu ka bërë edhe Arbenita, ku përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi me Feron teksa shihen të përqafuar.

View this post on Instagram

@ the person you're missing right now🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on May 22, 2020 at 12:06pm PDT

“Personi që më mungon tani”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Arbenita Ismajli e mërzitur nga izolimi: Dua të më kthehet jeta Arbenita Ismajli e mërzitur nga izolimi: Dua të më kthehet jeta

Tani që botën e ka kapluar pandemia coronavirus, Arbenita ka mbetur e izoluar në Angli, ndërsa Fero në Gjermani.

View this post on Instagram

Happy Valentine's day 👅

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Feb 14, 2020 at 5:28am PST

Çifti kishin shprehur mall edhe një një ‘InstaLive’, ku shumë fansa të tyre patën mundësi t’u bënin edhe pyetje. /Telegrafi/