LAJMI I FUNDIT:

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, vazhdon të jetë shumë aktine në rrjete sociale.

Arbenita ndan thuajse gjithmonë me ndjekësit e saj, ose pjesë nga dita e saj, ose fotosesione të mrekullueshme, të cilat gjithmonë priten mirë nga fansat e saj.


Edhe kësaj radhe, bukuroshja ka ndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me një veshje shumë të veçantë.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Arbenita ka veshur një kostum, krejtësisht të bardhë, të ngushtë për trupi, i cili në mënyrë perfekte, thekson trupin e saj të patëmetë.

Ajo pozon disa herë, në një dhomë luksoze, e ulur mbi çarçafët e bardhë, e në disa imzhe tjera qëndron në këmbë, duke shfaqur linjat perfekte.

Arbenita ka një grim mahnitës që përshatet me këtë dukje elegante tëe saj, të cilin e kompletoi me një palë sandale verore, me taka. /Telegrafi/

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori