Arbana Osmani është një prej prezantueseve më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo gjithmonë është shfaqur e lumtur, ndërsa e ka mbajtur në formë të hekurt jetën private larg nga mediat.

Bukuroshja ka 16 vjet që ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur jetën e tyre private jasht thashethemeve të mediave rozë.

Por, përkundër faktit se ata janë kujdesur shumë për raportin e tyre, duket se ka një çarje të pariparueshme mes tyre.

Sipas Iconstyle.al, moderatorja ka disa muaj që ka pbrobleme me bashkëshortin dhe janë afër divorcit.

Çifti kanë një djalë që duhet Jon dhe ai bëhet së shpejti 4 vjeç.

Ende Arbana Osmani nuk ka bërë asnjë reagim rreth ksaj çështje. /Telegrafi/