LAJMI I FUNDIT:

Anya Taylor-Joy arrin gjysmë milionë dollarë në bankë, pas suksesit të filmit “The Queen’s Gambit”

Anya Taylor-Joy arrin gjysmë milionë dollarë në bankë, pas suksesit të filmit “The Queen’s Gambit”
Anya Taylor-Joy Foto: Daily Mail

Aktorja Anya Taylor-Joy ka arritur që të jetë ndër më të popullarizuarat kohëve të fundit.

Një gjë e tillë vjen pas rolit të saj kryesor në filmin “The Queen’s Gambit”, që pati një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan Daily Mail.

24-vjeçarja tani raportohet se jo vetëm që u bë edhe më e njohur, por edhe më e pasur.

Sipas The Sun, Anya në vitin 2020 ka arritur të ketë pasuri prej 645,412 dollarë nga ajo që kishte në vitin 2019, prej 148,477 dollarë.

Pas disa shpenzimeve që ajo është dashur të bëjë patjetër, rezulton se aktorja ka pasuri prej gjysmë milionë dollarësh.

Rritja e pasurisë së saj vjen padyshim nga filmi, për të cilin ajo ka menduar që të hedh ide për sezonin e dytë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij "Albania"

Magazina
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Magazina
Kalo në kategori