0Shares

Angela Martini konsiderohet si një ndër modelet më të famshme në trojet shqiptare dhe më gjerë.

Ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të botës së modës, por kjo nuk do të thotë të mos jetë edhe temë e mediave rozë.

Kjo në saje të imazheve që po sjell në rrjetet sociale, të cilat po bëhen të komentohen prej ndjekësve të saj në këto mediume.

❤️ #honeymoon

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Jan 17, 2018 at 6:51am PST

Së fundi, 31-vjeçarja ka publikuar një fotografi në llogarinë personale të Instagramit, që për një kohë të shkurtër ka marrë mijëra pëlqime.

Bukuroshja shkodrane shihet e shtrirë në shtrat teksa shihet përkrah bashkëshortit, Dragos Savulescut, i cili duket se është në humor të mirë.

“Përgjithmonë ditë të Shën Valentinit”, ka shkruar Angela në Instagram, ku paraqitet duke buzëqeshur në krah të burrit.

Ndryshe, Angela nuk dihet nëse do ta shohim më në pasarelat botërore, pasi që bukuroshja nuk ka treguar nëse është tërhequr prej profesionit të qenë modele. /Telegrafi/

Ƒօɾҽѵҽɾ Ѵɑӏҽղեմղҽ' Տ Ժɑվ ❤️

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Feb 14, 2018 at 12:21pm PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)