0Shares

Burri me mbipeshë nga Meksika, është braktisur nga partnerja, pasi ra në kurth nga trenerja profesioniste që ishte angazhuar për të flirtuar me të.

E dashura tij shikonte gjatë tërë kohës, ndërsa ajo i qëndronte afër dhe e prekte në vende të ndryshme të trupit.

Filmimi i postuar më poshtë, tregon reagimet e burrit, si dhe të dashurës së saj në anën tjetër që ndjehet e poshtëruar nga partneri.

Madje, ai edhe e mohon që ka të dashur dhe shkëmben numrin e telefonit dhe lë takim me tjetrën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)