Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu, ka filluar pushimet verore më se të merituara.

Biondja ka vendosur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional me emisionet televizive.

Si destinacion të pushimeve të saj, ajo edhe këtë herë ka zgjedhur plazhet e bukura dhe tejet të veçanta italiane.

View this post on Instagram

#moments #people #places

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on Jul 10, 2019 at 11:14am PDT

E njëjta në rrjetet sociale ka publikuar imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa duket se po argëtohet mjaft shumë.

“Dhe pastaj në Itali, më e bukura nga të gjitha”, shkruan në njërën prej imazheve bukuroshja shqiptare.

Vejsiu vazhdon të mbetet njëra nga moderatoret më të dashura për publikun, ku edhe këtë vit ishte prezantuese e emisionit “Në kurthin e Piter Pan”. /Telegrafi/