LAJMI I FUNDIT:

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat
(Foto: Screenshot/Facebook/KlanKosova)

Iliriana Sadriu në spektaklin e së hënës në Big Brother VIP Kosova 2 ka qenë një emër shumë i komentuar.

Kjo për shkak të një klipi që iu prezantua, ku shihej një afërsi e Shqipes me partnerin e saj, Adrin.

E më pas kjo u diskutua në Prime, përfshirë këtu edhe raportin e çiftit dhe për pjesën se si flasin me të tjerët.

Foto: Instagram

Në një moment, prezantuesi i këtij formati Alaudin Hamiti, iu vërsul Ilirianës pas një fjalie që ajo tha.

I njëjti ka dhënë një mesazh të fuqishëm duke theksuar se nuk dëshiron që asnjë të grua të mendoj që një burrë është më i aftë të flas më mençur se një grua.

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë
Lexo po ashtu Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

“Presidenten e Kosovës e kemi femër, medaljen olimpike e kemi nga një femër, këngëtarja më e mirë ne botë është femër, të gjitha që na reprezentojnë më së miri në botë janë femra dhe gra, që na dëshmojnë se mendojnë më mirë se ne meshkujt”, u shpreh Hamiti.

Sadriu në anën tjetër gjatë kohës që po fliste tha që edhe ajo është përkrahëse e grave. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori