LAJMI I FUNDIT:

Aktori amerikan befason me transformimin e tij, humb rreth 90 kilogram

Aktori amerikan befason me transformimin e tij, humb rreth 90 kilogram

Aktori i njohur John Goodman ka befasuar të gjithë me transformimin e tij kur u pikas në aeroportin John F. Kennedy në New York me gruan e tij Anna Beth.

Goodman vlerësohet të ketë humbur rreth 90 kilogram me një ndryshim drastik, shkruan DailyMail.


Së fundmi, ai u pa në aeroportin e New Yorkut dhe kishte veshur një xhup të gjelbër të errët, pantallona kaki dhe atlete Hoka; njerëzit nuk po mund ta besonin transformimin e 71-vjeçarit.

Gruaja e tij, që po ashtu po e shoqëronte në aeroport kishte veshur një një bluzë të bardhë me pantallona të errëta dhe atlete të bardha.

Aktori kishte filluar nga viti 2007 që të përkujdesej për peshën e tij trupore, duke filluar po ashtu me dieta dhe ushtrime të ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori