LAJMI I FUNDIT:

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, lëndohen dy vajza

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, lëndohen dy vajza
Reklama

Dy vajza janë plagosur këtë të enjte si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Lezhë.

Sipas informacioneve mësohet se ngjarja ka ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Mabe, ku një kamper e një çifti gjerman është përplasur me një makinë tip Golf ku si pasojë kanë ngelur të plagosura drejtuesja dhe pasagjerja që ndodheshin në automjet.


Burime nga spitali theksojnë se të lënduarat janë një 28 vjeçare dhe një 30 vjeçare të cilat kanë pësuar fraktura të shumta në trup, ndërsa çifti gjerman ka pësuar dëmtime të lehta.

Ndërkaq autoritetet ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë - arreston katër të tjerë

Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë - arreston katër të tjerë

Lajme
Momenti kur Policia e nxjerr të arrestuarin nga një banesë në Fushë Kosovë

Momenti kur Policia e nxjerr të arrestuarin nga një banesë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Lajme
Pamje nga aksioni i policisë ku dyshohet se mbeti i vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Pamje nga aksioni i policisë ku dyshohet se mbeti i vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Lajme
Operacion policor në Prishtinë, dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Operacion policor në Prishtinë, dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Lajme
Personi që ngriti flamurin shqiptar në Kodrën e Diellit: Nuk e kam hequr flamurin e Kishës Ortodokse, nuk kam pasur qëllim të nxis urrejtje fetare

Personi që ngriti flamurin shqiptar në Kodrën e Diellit: Nuk e kam hequr flamurin e Kishës Ortodokse, nuk kam pasur qëllim të nxis urrejtje fetare

Lajme
Kalo në kategori