LAJMI I FUNDIT:

Aida Doçi paralajmëron këngën e re, publikohet të premten

Aida Doçi paralajmëron këngën e re, publikohet të premten

Këngëtarja shqiptare, Aida Doçi po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Kështu ka njoftuar ajo në një postim që ka bërë së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.


Aida zbuloi se kënga mban titullin “Ku je” dhe do të publikohet të premten (22 shtator).

View this post on Instagram

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

“Të premten në ora 18:00, kënga e re – “Ku je”, ka shkruar Aida në një postim në InstaStory.

Ndryshe, kujtojmë që në shkurt të këtij viti, këngëtarja u bë nënë për herë të parë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli mirëpritën në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Aina.

Aida ndërkohë iu është rikthyer aktiviteteve profesionale, koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori