0Shares

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në profilin e tij në Twitter ka treguar se në një takim me shefen e BE-së në Kosovë, Natalya Apostolova, ai me bashkëpartiakë ia ka shpalosur asaj platformën e partisë së tij të re.

“Sot me Visarin, Aiden e Dardanin takuam Ambasadorët dhe përfaqësuesit tjerë diplomatik të vendeve anëtare të BE-së. Në këtë takim, të organizuar përfaqësuesja e KE, Natalia Apostolova, prezantuam platformën politike të PSD-së dhe bindjet, vlerat e besimet tona politike”, ka shkruar Ahmeti.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)