LAJMI I FUNDIT:

Ahmeti flet për konfliktet mes dy anëtarëve të BDI-së në Haraçinë: Është akt kriminal

Ahmeti flet për konfliktet mes dy anëtarëve të BDI-së në Haraçinë: Është akt kriminal

Në një deklaratë të fundit, lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka reaguar ndaj konfliktit në Haraçinë, duke e cilësuar atë si “akt kriminal”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ahmeti tha se përpjekjet e tyre për të zgjidhur konfliktin mesIbrahimit dhe Ajvazit kanë qenë të pa mjaftueshme.


Të shtëna në Haraçinë, Prokuroria kreu hetim, po kërkohen pamjet video-materiale
Lexo po ashtu Të shtëna në Haraçinë, Prokuroria kreu hetim, po kërkohen pamjet video-materiale

“Është akt kriminal. Nuk besoj se ka prapavijë politike në këtë rast. Organet e drejtësisë dhe të rendit duhet të bëjnë punën e tyre që u takon”, tha Ahmeti.

Ahmeti theksoi nevojën për ndërhyrje të menjëhershme nga autoritetet ligjzbatuese për të siguruar qetësinë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
​Kurti ironizon me ushtrimet e ushtrisë serbe: Paraqesin ndotje të ajrit e tokës

​Kurti ironizon me ushtrimet e ushtrisë serbe: Paraqesin ndotje të ajrit e tokës

Siguri
SHBA-ja synon ta

SHBA-ja synon ta "fortifikojë" Ballkanin Perëndimor

Lajme
Protesta e dhunshme para Bashkisë së Tiranës, reagojnë ambasadat e SHBA-ve dhe BE-së

Protesta e dhunshme para Bashkisë së Tiranës, reagojnë ambasadat e SHBA-ve dhe BE-së

Lajme
Trajnimi i ushtarëve ukrainas, ambasadori Kapiti: Krenarë me përkushtimin e FSK-së

Trajnimi i ushtarëve ukrainas, ambasadori Kapiti: Krenarë me përkushtimin e FSK-së

Siguri
500 euro gjobë, 5 pikë negative, 6 muaj masë mbrojtëse e sekuestrim i veturës – Policia dënon vozitësin në Pejë

500 euro gjobë, 5 pikë negative, 6 muaj masë mbrojtëse e sekuestrim i veturës – Policia dënon vozitësin në Pejë

Kronika e Zezë
11-vjet nga marrëveshja e nënshkruar nga Thaçi dhe Daçiq, deklarohet Stano: Themelimi i Asociacionit, ndër çështjet më urgjente

11-vjet nga marrëveshja e nënshkruar nga Thaçi dhe Daçiq, deklarohet Stano: Themelimi i Asociacionit, ndër çështjet më urgjente

Lajme
Kalo në kategori