Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti.

Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza.

Në një postim të bërë së fundmi në InstaStory, ajo ka shfaqur bagazhet që ka bërë gati për vikendin që do ta kalojë bashkë me miket dhe familjaret më të ngushta të saj.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo ka bërë të ditur se vendi të cilin e ka zgjedhur për festën e beqarisë është ishulli luksoz Mykonos, në Greqi.

Foto: Afrona Dika/InstaStory

“Duke u bërë gati për vikendin tim të beqarisë në Mykonos”, ka shkruar modelja Dika në mbishkrimin e këtij imazhi.

Përndryshe, Blero dhe Afrona kanë bërë edhe përzgjedhjet e veshjeve të dasmës, e cila do të mbledhë shumë të ftuar figura publike. /Telegrafi/