Afati kalimtar i janarit mund të jetë mbyllur, por ka ende disa lojtarë me emër që janë pa klub.

Emra si Alexandre Pato, Samir Nasri dhe Keisuke Honda kërkojnë të gjithë një ekip të ri.

Aty nuk mungon as emri i sulmuesit Deigo Costa që u largua nga Atletico Madridi gjatë këtij afati.

Ata kanë të drejtë të zgjedhin klub të ri kur të duan, shkruan Marca.

Më poshtë i gjeni 10 emrat më të mirë që mund të zyrtarizohen së shpejti.

Alexandre Pato

Diego Costa

Jonathan Soriano

Alex Teixeira

Samir Nasri

Bojan Krkiç

Enzo Zidane

Keisuke Honda

Pablo Piatti

Reklama

Ezequiel Garay

/Telegrafi/