Aktorja e njohur shqiptare. Adriana Matoshi krahas karrierës dhe angazhimeve profesionale është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Nëna e katër fëmijëve kujdeset që çdo herë të shfaqet me stil, unik dhe formë të mirë ashtu siç dukej edhe në imazhet e reja.

Adriana postoi disa fotografi për mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram ku shihet me një grim të theksuar të dominuar nga ngjyra rozë.

Adriana Matoshi (Foto: Instagram)

Paraqitjen e kompletoi me një palë vathë në formë rrathësh me ngjyrë ari, teksa nuk munguan komentet e shumta nga ana e miqve të saj dhe fansave.

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Ndërkohë, kujtojmë që pak javë më parë Matoshi u nda nga ish-futbollistit afrikano-belg Keith Groeneveld.

Adriana Matoshi shijon jetën e natës në vendlindjen e saj, publikon video duke u dëfryer me shoqëri Adriana Matoshi shijon jetën e natës në vendlindjen e saj, publikon video duke u dëfryer me shoqëri

Romanca e dyshes e cila ishte mjaft e komentuar sidomos për shkak të dallimit në moshë I dhanë fund lidhjes pas më shumë se një viti së bashku. /Telegrafi/