Jeta sigurisht nuk do të jetë e lirë më për Nick Cannon, i cili është gati për të mirëpritur fëmijën e tij të 12-të.

Reklama

Shtatzëna Abby De La Rosa – e cila tashmë është nëna e djemve binjakë njëvjeç të Cannon, Zion dhe Zillion – konfirmoi babanë e dyshuar të fëmijës së saj të martën mbrëma me një postim të shpërndarë në InstaStory.

Në përshkrim thuhej: “Një natë me një Peshore mund të kthehet në 3-4 vjet, ke kujdes”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Një natë u shndërrua në katër vjet dhe tre fëmijë shumë shpejt… Unë nuk shoh gënjeshtra këtu. Të gjithë do të jeni të sigurt”.

Reklama

Ditëlindja e Cannonit më 8 tetor do të thotë se është një Peshore në horoskop.

Reklama
Nick Cannon zbulon se është bërë baba për herë të nëntë Nick Cannon zbulon se është bërë baba për herë të nëntë

De La Rosa, e cila njoftoi në qershor se ishte në pritje të fëmijës së tretë, kohët e fundit mbrojti aftësitë e saj prindërore kundër kritikëve që mund të mos e kuptojnë marrëdhënien me prezantuesin 42 vjeçar.

Foto: Screenshot/Instagram

“Të jesh në një lidhje poliamoroze nuk do të thotë që ke vetëbesim ose vetëvlerësim të ulët”, tha DJ, 31 vjeçe, gjatë një paraqitjeje në shtator në podcastin “Lovers and Friends”.

“Bëhem tepër e ndjeshme kur njerëzit më sulmojnë mua dhe amësinë time”.

Foto: Screenshot/Instagram

Modelja Alyssa Scott nga ana tjetër vetëm gjashtë ditë më parë konfirmoi se është shtatzënë me Cannonin.

Reklama

I njëjti u bë baba për herë të dhjetë pak më parë, në shtator. /Telegrafi/

Foto: Getty Images