LAJMI I FUNDIT:

24-vjeçari mbyt nënën e tij në Përmet, dyshohet se ishte në gjendje depresioni

24-vjeçari mbyt nënën e tij në Përmet, dyshohet se ishte në gjendje depresioni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Përmet mbrëmjen e së shtunës, ku një 24-vjeçar ka mbytur nënën e tij.

Reklama

Sipas policisë, viktima është me iniciale Z.M. 65 vjeç. Ndërsa i dyshuari, me iniciale A.M. 24 vjeç, raportohet se e ka kryer aktin e rëndë në gjendje depresive.

Më pas, ai është arratisur nga vendngjarja dhe është kapur nga policia disa çaste më vonë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /tvklan.al/