LAJMI I FUNDIT:

2 Ton dhe Blleki sjellin një pjesë të shkurtër të klipit që publikohet të martën

2 Ton dhe Blleki sjellin një pjesë të shkurtër të klipit që publikohet të martën

Dy reperët e njohur, 2 Ton dhe Blleki kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim të radhës.

Dyshja e njohur tashmë kanë zbuluar edhe datën e lansimit të këngës përmes disa postimeve në rrjetet sociale.
ndërsa sot (e hënë), dy rep=artistët kanë publikuar një pjesë të shkurtër nga klipi i ri përmes llogarive përkatëse në Instagram.

“Nesër, ora 16:00”, ka shkruar 2 Ton sipër mbishkrimit të postimit.

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Në hapësirën e komente ishin të shumta reagimet e fansave të cilët padyshim mezi presin projektin e tyre të radhës.

Kujtojmë që 2 Ton ka qenë tejet aktiv gjatë kësaj periudhe si me koncerte ashtu edhe me këngë të reja, projekti i tij i fundit është “Telefono”.

2Ton dhe Blleki në fillim të muajit maj publikojnë këngën e re
Lexo po ashtu 2Ton dhe Blleki në fillim të muajit maj publikojnë këngën e re

Ndërkohë, kënga e fundit e Bllekit është “Peru” të cilën e lansoi në fundit të muajit mars dhe deri më tani ka grumbulluar afro dy milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori