LAJMI I FUNDIT:

2Ton dhe Blleki në fillim të muajit maj publikojnë këngën e re

2Ton dhe Blleki në fillim të muajit maj publikojnë këngën e re
Foto: Instagram

Artistët shqiptarë, 2Ton dhe Blleki, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Dyshja e famshme e skenës shqiptare lajmin e bënë të ditur në një postim të shpërndarë në Instagram.

Ata tutje për fansat kanë zbuluar se kënga e tyre do të lansohet më 4 maj (e mërkurë).

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

“04.05”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë 2Ton.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të shumta kanë qenë reagimet në pjesën për komente, fansat e të cilëve mezi po presin për këtë bashkëpunim.

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Kjo është hera e parë që artistët po sjellin një duet bashkë, por besohet që do të pritet mirë nga publiku.

Do shohim në vazhdim se çfarë gjegjësisht kanë përgatitur këngëtarët e njohur. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Në trend Magazina

Më shumë
I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

Magazina
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Kalo në kategori