Torino është një nga skuadrat më aktive në tregun e transferimeve të kësaj vere.

Reklama

Klubi italian i cili para disa ditësh zyrtarizoi mbrojtësin shqiptar Arlind Ajeti, para pak minutash ka transferuar edhe dy sulmues.

Drejtori sportiv i Torinos i thurë lavde Ajetit Drejtori sportiv i Torinos i thurë lavde Ajetit

Bëhet fjalë për Iago Falque dhe Adem Ljajic, të dy në formë të huazimit dhe të dy nga Roma.

Duket se Torino dëshiron me çdo kusht në sezonin e ri një vend që dërgon në garat evropiane. /Telegrafi/

CnrID59WcAAM8xJ