FC Drita nuk ka të ndalur. Klubi gjilanas sot ka prezantuar dy super-blerjet e radhës.

Ish-dyshja e FC Prishtinës, Liridon Leci dhe Endrit Krasniqi janë prezantuar sot si përforcime të radhës tek FC Drita.

Leci e Krasniqi pak ditë më parë u “divorcuan” me Prishtinën, por të dy lojtarët shumë shpejtë u bën më skuadër të re, sepse bëhet fjalë për dy lojtarë kualitativ dhe të dëshmuar në futbollin tonë, madje, Leci ka edhe përvojë ndërkombëtare.