LAJMI I FUNDIT:

Zhvillimet në vend, ambasadori amerikan: Javën e ardhshme kam shumë gjëra për të thënë

Zhvillimet në vend, ambasadori amerikan: Javën e ardhshme kam shumë gjëra për të thënë

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, sot ka marr pjesë në konferencën ndërkombëtare për siguri kibernetike “Cyber Zero”, në të cilën është diskutuar për sulmet online dhe kërcënimet në sigurinë kibernetike.

Ai pas përfundimit të konferencës nuk është përgjigjur në pyetjet e gazetarëve për zhvillimet e fundit në Kosovë, ndërsa theksoi se ka shumë për të thënë javën e ardhshme.

“…Jo, kam shumë gjëra për të thënë javën e ardhshme”, citohet të ketë thënë ambasadori i SHBA-së.

Në trend Lajme

Më shumë
Vuçiq e kritikoi gazetarin serb, sepse e pyeti për targat RKS

Vuçiq e kritikoi gazetarin serb, sepse e pyeti për targat RKS

Lajme
Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Lajme
Si u përplasën Sali Rexha dhe Armand Gosa para vrasjes së dyfishtë në Kavajë

Si u përplasën Sali Rexha dhe Armand Gosa para vrasjes së dyfishtë në Kavajë

Lajme
Hapet

Hapet "Baubox", shitorja e parë në Tetovë që shet produkte për nevojat shtëpiake

Marketing
Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Kronika e Zezë
Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Lajme
Kalo në kategori