LAJMI I FUNDIT:

Zhduket një person në Fushë Kosovë, familjarët e tij thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë

Zhduket një person në Fushë Kosovë, familjarët e tij thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë

Një person raportohet të jetë zhdukur rreth dy javë më parë në Fushë Kosovë.

Reklama

Policia bën të ditur se familjarët e tij e kanë raportuar rastin, ndërsa thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femër kosovare me datën 17.09.2023 ka raportuar se viktima mashkull kosovar para dy javësh ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Njësitë relevante të policisë janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar edhe prokurori”, thuhet në raportin e Policisë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Mirëpriten përplasjet e Ramës me Rusinë për Ukrainën dhe Kosovën

Mirëpriten përplasjet e Ramës me Rusinë për Ukrainën dhe Kosovën

Lajme
Vuçiqi ankohet në OKB: Perëndimi shkeli ligjin ndërkombëtar duke njohur Kosovën

Vuçiqi ankohet në OKB: Perëndimi shkeli ligjin ndërkombëtar duke njohur Kosovën

Lajme
Mushkolaj, Rrahmanit: Gratë vendosin a duan të kenë fëmijë pa burrë

Mushkolaj, Rrahmanit: Gratë vendosin a duan të kenë fëmijë pa burrë

Sociale
Me çka mund të përballet Kosova nëse Kurti nuk lëshon pe para kërkesave të Perëndimit?

Me çka mund të përballet Kosova nëse Kurti nuk lëshon pe para kërkesave të Perëndimit?

Lajme
“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

Lajme
“Unë nuk jam vrasës”, dëshmia nga burgu e shqiptarit të akuzuar për vdekjen e 21-vjeçares në Selanik

“Unë nuk jam vrasës”, dëshmia nga burgu e shqiptarit të akuzuar për vdekjen e 21-vjeçares në Selanik

Lajme
Kalo në kategori