Dormeo feston ditën botërore të gjumit dhe është sponsor i argjendtë i kësaj dite.

Nga datat 8 – 18 MARS ju ofron zbritjet më të MËDHA të vitit, deri në -70% në të gjitha produktet Dormeo. Festoni me ne dhe përfitoni nga ofertat më të mira të vitit duke klikuar KËTU ose telefononi në numrin pa pagesë 0800 100 90.

Përfitoni në sasitë e limituara të produkteve dhe përzgjedhni më të mirat për shtëpinë tuaj!

Shtoni rehatinë në dhomat tuaja të gjumit përmes dyshekëve më cilësor në treg, pastaj mbishtresave që i shtojnë rehatinë çdo sipërfaqeje, duke vazhduar me jastëkët, jorganët, çarçafët, batanijet dhe aksesorët e shumtë me materialet premium dhe me të shëndetshme për gjumë.

Ndër ofertat kryesore përgjatë datave 8 deri me 18 MARS listojmë:

– Dyshekë Dormeo me 20% zbritje

– Mbishtresa dysheku me ofertë 1+1 FALAS

– Jastëk Dormeo – vetëm 9.90€

– Set Siena me 70% zbritje

– Jorgan & Jastëk Sleep Inspiration me 50% zbritje dhe shumë oferta dhe zbritje në të gjitha produktet Dormeo.

Ne e dimë që pas çdo dite të suksesshme, fshihet gjumë i qetë. Dhuroji vetës rehatinë dhe gjumin e shëndetshëm me produktet Dormeo,  që çdo ditë të zgjoheni përplot energji dhe të merrni më të mirën nga jeta.

(artikull i sponsorizuar)