LAJMI I FUNDIT:

Ylli i “Game of Thrones”, Natalie Dormer është bërë nënë në janar dhe e ka mbajtur të fshehtë deri më tani

Ylli i “Game of Thrones”, Natalie Dormer është bërë nënë në janar dhe e ka mbajtur të fshehtë deri më tani
(Foto: Instagram/nataliedormerig)

Aktorja e “Game of Thrones”, Natalie Dormer, ka lindur fëmijën e parë para tre muajsh dhe e ka fshehur atë nga publiku deri më tani.

Reklama

Ajo dhe partneri i saj, David Oasek, pritën në jetë një vajzë në muaji janar dhe e kanë mbajtur sekret këtë informacion, të cilin vendosën ta ndajnë vetëm me familjen dhe miqtë e ngushtë.

Natalie, e cila nuk përdor rrjete sociale, tregoi lajmin e gëzuar në radion That’s After Life – transmeton KP. Ajo tha se amësia ishte një “kurbë e madhe e të mësuarit” dhe se i mungonte gjumi, por gjithashtu tha: “Unë jam e dashuruar”.

(Foto: Instagram/nataliedormerig)

“Është gjëja e përsosur gjatë një pandemie – të mbetesh shtatzënë, të kesh një fëmijë”, bëri shaka Natalie, e cila jeton në Richmond, në jugperëndim të Londrës, me të dashurin dhe kolegun e saj, David Pasek, me të cilin a u takua në teatrin West End në vitin 2019.

“Njerëzit thonë se gjithçka në jetë ndryshon dhe unë e lexoj sistemin e vlerësimit, kur bëni fëmijë e kuptoni se kishin të drejtë”, ka deklaruar aktroja.

“Më pëlqen një pushim dreke, sepse bëj një sy gjumë. Unë jam një mace, mund të bëj një sy gjumë është një aftësi jetësore dhe nuk kam shumë, por jam shumë krenare për atë që u tregua shumë e dobishme për foshnjën”, ka thënë Natalie me një buzëqeshje.

Aktorja pranoi se të punosh në televizion ose në filma do të ishte një sfidë me foshnjën, të cilës dëshiron t’i përkushtohet plotësisht dhe tani e sheh veten më shumë në teatër.

(Foto: Instagram/nataliedormerig)

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori